top of page

Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk 2024 resmi fragman yayınlandı!

Warner Bros. Pictures, 12 Nisan 2024'te vizyona girecek olan Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk filminin resmi fragmanını yayınladı.

Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk 2024 resmi fragman

Fragman, Godzilla ve Kong'un ilk filmdeki savaşlarının ardından birbirleriyle barış içinde yaşadıklarını gösteriyor. Ancak, iki canavarı tehdit eden yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Bu tehdit, Godzilla ve Kong'un bir kez daha güçlerini birleştirmesini gerektiriyor.


Fragmanda, yeni tehditin ne olduğu henüz net olarak belirtilmiyor. Ancak, fragmanda yer alan bazı görüntüler, tehditin bir başka Titan olabileceğini düşündürüyor.


Godzilla x Kong: The New Empire, Adam Wingard tarafından yönetiliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Brian Tyree Henry, Julian Dennison, Eiza González, Jessica Henwick, Danai Gurira, Lance Reddick ve Demián Bichir yer alıyor.


Fragman, Godzilla ve Kong hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Filmin, 2024'ün en çok beklenen filmlerinden biri olduğu görülüyor.


Fragmandan öne çıkanlar:

* Godzilla ve Kong, ilk filmdeki savaşlarının ardından birbirleriyle barış içinde yaşıyorlar.

* Ancak, iki canavarı tehdit eden yeni bir tehdit ortaya çıkıyor.

* Bu tehdit, Godzilla ve Kong'un bir kez daha güçlerini birleştirmesini gerektiriyor.

* Fragmanda, tehditin ne olduğu henüz net olarak belirtilmiyor. Ancak, fragmanda yer alan bazı görüntüler, tehditin bir başka Titan olabileceğini düşündürüyor.


Film hakkındaki düşünceleriniz neler?


77 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Zarif arka plan

Doğduğunuz Tarihte Çıkan Filmler

bottom of page