top of page

Hafta Sonu İzlenebilecek Filmler Listesi

Bayram tatili, ailemiz ve sevdiklerimizle zaman geçirmek için harika bir fırsat. Bu tatilde evde kalacak olanlar için film izlemek de harika bir seçenek olabilir. Bu yüzden sizin için bu bayramda hafta sonu izlenebilecek filmler listesi hazırladım. Keyifli seyirler! Bir Aşk İki Hayat (2019) - Romantik-Komedi Birbirine tamamen zıt iki karakterin hayatlarının kesiştiği, romantik ve komik bir film. Bu filmdeki karakterlerin yaşadıkları maceralar sizi güldürecek ve romantik anlarıyla da kalbinizi ısıtacak.

Börü (2018) - Aksiyon, Savaş, Dram Bir Türk özel kuvvetler timinin terörle mücadelesini konu alan bu film, sürükleyici hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Brooklyn (2015) - Dram, Romantik 1950'lerde İrlanda'dan Amerika'ya göç eden genç bir kadının hikayesini anlatan bu film, aşk, kayıp ve evden uzakta kalma gibi konuları işliyor. Başarılı oyunculuklar ve muhteşem atmosferiyle izleyicileri etkileyecek.

İçimdeki Ses (2015) - Dram Kocasının ölümünden sonra kendini kaybetmiş bir kadının hayatını konu alan bu film, acı dolu bir hikaye anlatıyor. Filmdeki başarılı oyunculuklar ve dokunaklı hikaye izleyicileri derinden etkileyecek.

Yarım Kalan Mucize (2019) - Dram Kızıyla birlikte yaşayan bir baba, onun sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, cezaevinde bir adamın öyküsüne şahit oluyor ve hayatı değişiyor. Dokunaklı hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla izleyicileri etkileyecek bir film.

Eşkiya (1996) - Dram Şener Şen'in başrolünde olduğu bu film, bir eşkiyanın hikayesini anlatıyor. Kendi etik değerleri için mücadele eden bu karakterin hikayesi, izleyicileri derinden etkileyecek.

Adana İşi (2015) - Komedi Adana'da geçen bu filmde, birbirinden komik karakterlerin maceraları anlatılıyor. Yerli bir yapım olan bu film, Türk mizahına ve Adana kültürüne dair keyifli anılar yaratacak.


Bu listedeki filmler farklı türleri kapsıyor ve her biri ayrı bir deneyim sunuyor. Umarım bayram tatilinde hafta sonu bu filmleri izleyerek keyifli ve unutulmaz bir zaman geçirirsiniz.

68 görüntüleme0 yorum

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Zarif arka plan

Doğduğunuz Tarihte Çıkan Filmler

bottom of page