top of page

Haziran 2024'te Netflix’e gelecek en iyi filmler

Netflix, Haziran 2024’te izlemeye değer bir dizi filmi yayınlamaya hazırlanıyor! İşte bu ay Netflix’e gelecek bazı dikkat çekici filmler:


Hit Man (7 Haziran)

Hit Man

Glen Powell’ın başrolünde yer aldığı Richard Linklater’ın romantik aksiyon komedisi. Film, New Orleans Polis Departmanı için sahte bir kiralık katil olarak çalışan bir kolej profesörünün gerçek hikayesine dayanıyor. Glen Powell, son dönemin en iyi çıkış yapan aktörlerinden biri olarak dikkat çekiyor.


Aftersun (21 Haziran)

Aftersun

Yükselen yıldız Paul Mescal’ın başrolünde olduğu gençlik draması. Filmde 11 yaşındaki bir kızın genç babasını canlandırıyor. Tatil köyünde geçen hikaye, yürek burkan performanslarıyla 2022’nin en çok beğenilen ve şaşırtıcı film çıkışlarından biri oldu.


The Lego Movie (1 Haziran)

The Lego Movie

2014 yapımı animasyon macera filmi. Minifigür inşaat işçisi Emmet Brickowski, kendini kötü iş adamı Lord Business ile bir savaşın ortasında bulur.


Crazy Rich Asians (6 Haziran)

Crazy Rich Asians

2018 yapımı romantik komedi. Çinli-Amerikalı bir profesör olan Rachel Chu, erkek arkadaşı Nick’in ailesiyle tanışmak için Singapur’a seyahat eder ve ailesinin ülkenin en zengin ailelerinden biri olduğunu keşfeder.


Trigger Warning (21 Haziran)

Trigger Warning

Jessica Alba’nın başrolünde olduğu aksiyon gerilim filmi. Alba, büyükbabasının barını devraldıktan sonra kendini şiddetli bir çetenin hedefinde bulan bir Özel Kuvvetler komandosunu canlandırıyor.


Bu filmler, Haziran ayında Netflix’te izlemeyi sabırsızlıkla beklediğimiz en iyi seçeneklerden sadece birkaçı! 🎥🍿

21 görüntüleme0 yorum

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Zarif arka plan

Doğduğunuz Tarihte Çıkan Filmler

bottom of page