top of page

House of The Dragon 2. sezon çıkış tarihi açıklandı!

House of The Dragon 2. sezon ne zaman başlayacak? Bu soru, Game of Thrones'un devam dizisi olan ve büyük bir ilgiyle izlenen House of The Dragon'ın hayranlarının merakla araştırdığı bir konu. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve 23 Ekim 2023'te sezon finali yaptı. Peki, House of The Dragon 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte, dizinin yeni sezonu hakkında bilinenler...

House of The Dragon 2. sezon ne zaman

House of The Dragon, George R.R. Martin'in Fire & Blood (Ateş ve Kan) adlı kitabından uyarlanan bir dizi. Dizi, Game of Thrones'ta yaşananlardan 172 yıl önce, Targaryen Hanedanı'nın hikayesini anlatıyor. Dizinin başrollerinde Matt Smith, Emma D'Arcy, Olivia Cooke, Paddy Considine, Eve Best, Graham McTavish gibi isimler yer alıyor. Dizi, HBO Max platformunda yayınlanıyor.


House of The Dragon 2. sezon çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak dizinin yapımcılarından ve HBO'nun yöneticilerinden gelen bazı ipuçları, dizinin yeni sezonunun 2024 yılında izleyiciyle buluşabileceğini gösteriyor. Örneğin, HBO ve HBO Max'in yönetici koltuğunda oturan Casey Bloys, yaptığı bir açıklamada 2024'ün yapım için iyi bir geri dönüş tarihi olduğunu ifade etmişti. Bu, dizinin en iyi ihtimalle Haziran 2024'te yayınlanmaya başlayacağı anlamına geliyor.


House of The Dragon 2. sezonunun konusu ise henüz netleşmedi. Ancak dizinin yazarlarından Sara Hess, 2. sezon bölümlerinin Prens Daemon Targaryen (Matt Smith) ve Prenses Rhaenyra Targaryen'in (Emma D'Arcy) ilişkisine odaklanacağını aktarmıştı. Bu ilişki, Targaryen Hanedanı'nın içinde yaşanan bir taht kavgasına yol açacak ve dizinin ana teması olan Ejderha Dansı'na giden yolu açacak.


House of The Dragon 2. sezonunun çekimleri ise Nisan 2023'te başladı. Dizi, İngiltere, İspanya, Portekiz, Hırvatistan ve İzlanda gibi ülkelerde çekiliyor. Dizinin çekimleri sırasında bazı set fotoğrafları da sızdırılmıştı. Bu fotoğraflarda, dizinin karakterlerinin kostümleri, ejderhaların tasarımları ve bazı sahnelerin detayları görülebiliyordu.

House of The Dragon 2. sezon ne zaman

House of The Dragon 2. sezonu, Game of Thrones'un hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizinin yeni sezonu, Targaryen Hanedanı'nın geçmişine ışık tutacak ve ejderhaların görsel şölenini sunacak. Dizinin yeni sezonu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, dizinin resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.

7 görüntüleme0 yorum

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
Zarif arka plan

Doğduğunuz Tarihte Çıkan Filmler

bottom of page