top of page

True Detective 5. sezon onayını aldı! True Detective 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

True Detective 5. sezon onayını aldı ve Night Country'nin yaratıcısı Issa López geri dönüyor. HBO, Alaska'da geçen dördüncü sezonun başarısının ardından antoloji suç dramasını sürdürme planlarını duyurdu. Sezon 4, Night Country, 18 Şubat'ta altıncı ve son bölümüyle buzlu gizemini sonlandırdı. HBO platformlarında 12.7 milyon izleyiciye ulaştı ve şovun şimdiye kadarki en çok izlenen sezonu oldu.

True Detective 5. sezon onayını aldı

True Detective 5. sezon, López'in HBO ve Max için özel içerik yaratmaya devam edeceği yeni çok yıllı bir anlaşmanın bir parçası olarak var olacak. "Issa López, HBO'nun yaratıcı ruhuna doğrudan hitap eden o nadir yeteneklerden biri." HBO Programlama Yönetici Başkan Yardımcısı Francesca Orsi bir açıklamasında şöyle dedi: "O, True Detective: Night Country'yi baştan sona yönetti, kendi takdire şayan vizyonundan hiçbir zaman sapmadı ve bizi hem sayfada hem de kamera arkasında direnciyle ilham verdi. Jodie ve Kali'nin kusursuz performanslarının yanında, bu franchise kurulumunu büyük bir başarı haline getirdi, onu ailemizin bir parçası olarak sahip olduğumuz için çok şanslıyız."


True Detective 5. sezon hakkında henüz bir detay yok veya oyuncu kadrosu belli değil. Ama büyük ihtimalle yıldızlarla dolu olacak ve oyuncu seçiminde risk alacak.


True Detective 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

True Detective 5. sezonun henüz ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok. 5. sezon çıkış tarihi, fragmanı gibi bilgilere en güncel ulaşabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

7 görüntüleme0 yorum

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Zarif arka plan

Doğduğunuz Tarihte Çıkan Filmler

bottom of page